Glasanje: Mlade bi trebali učiti
o štetnosti alkohola?
kako je sigurnije piti?
[Prikaz Rezultata]

Odgovori 
Alkohol, mladi, zašto?
Keyla Odsutan
Pro Maneken-ka

Poruka: 3,099
Given 0 thank(s) in 0 post(s)
Poruka: #81
RE: Alkohol, mladi, zašto?
(07-03-2011 04:18 AM)__i[M]arsha[L].? Piše:  iako nisam čitao postove na ovoj temi ja ću reći nešto za ovo.

Nalazim se u tom razdoblju gdje djeca/mladi piju i znam kako je to[Ja nisam ni okusio alkohol]

Djeca/mladi konzumiraju alkohol da bih postali nekako odgovorniji iako to nisu,žele prebrzo odrasti i znaju da skoro svi piju alkohol u pubertetu tako i oni kažu:"ako svi piju,idem i ja".
Meni su često nudili alkohol al' ja sam uvijek odbijao.
Oni se žele dokazivati,ja pijem alkohol i ja sam sada "faca",a ja bih ga najradije prebio na mrtvo ime jer mrzim takvu djecu koja pojma nemaju o životu[nemam ni ja,ali se ne ponašam tako,kako se neki ponašaju].
Zato vam kažem nemojte se družiti s takvima koji konzumiraju alkohol,cigarete,droge,...jer ako se budete družili neće vam biti dobro u životu.
Eto to sam ja htjeo reći i nadam se da će nekome pomoći s kime će se družiti

Joj, idiot si.

Flamma flamma
Ex sole et stellis surrepta
Audacium lux
Amoris ardor
Ut animam liberes
Ut tenebras vincas
Te consecramus
07-03-2011 07:50 PM
Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
*SaRaAaA* Nije na vezi
Pro Maneken-ka

Poruka: 1,174
Poruka: #82
(07-03-2011 04:18 AM)__i[M]arsha[L].? Piše:  iako nisam čitao postove na ovoj temi ja ću reći nešto za ovo.

Nalazim se u tom razdoblju gdje djeca/mladi piju i znam kako je to[Ja nisam ni okusio alkohol]

Djeca/mladi konzumiraju alkohol da bih postali nekako odgovorniji iako to nisu,žele prebrzo odrasti i znaju da skoro svi piju alkohol u pubertetu tako i oni kažu:"ako svi piju,idem i ja".
Oni se žele dokazivati,ja pijem alkohol i ja sam sada "faca",a ja bih ga najradije prebio na mrtvo ime jer mrzim takvu djecu koja pojma nemaju o životu[nemam ni ja,ali se ne ponašam tako,kako se neki ponašaju].
Zato vam kažem nemojte se družiti s takvima koji konzumiraju alkohol,cigarete,droge,...jer ako se budete družili neće vam biti dobro u životu.

Nadam se da imas puno prijatelja koji isto kao i ti nista u zivotu nisu probali.
Naravno, svaka cast onome ko nema poroke.
Ali zivis u zabludi da svi koji piju su face..jedino ako se druzis sa klincima koji stvarno to misle. Samo ti nemoj nas o zivotu da ucis.
I veruj mi da sa ovim postom nista nisi postigao. Ja cu nastaviti da se druzim sa osobama koje piju, puse i "drogiraju" se.

"Quiero que sepas
una cosa.

Si de pronto
me olvidas
no me busques,
que ya te habré olvidado."

Pablo Neruda.
08-03-2011 02:05 AM
robijas Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 407
Poruka: #83

Potpis.

U potpunosti si upravu.

Max. length is 320 characters.
A ja imam samo jedan karakter.Valjda.
08-03-2011 02:13 AM
Keyla Odsutan
Pro Maneken-ka

Poruka: 3,099
Poruka: #84
Pogotovo ovaj dio: Zato vam kažem nemojte se družiti s takvima koji konzumiraju alkohol,cigarete,droge,...jer ako se budete družili neće vam biti dobro u životu.

Ako imaš 40 godina i imaš ovo uvrnuto, ali izgrađeno mišljenje, to je ok. To što si tek završio osmi razred ili pak završio srednju s ovakim infantilnim stavovima, ne znači da si probio himen Mudrosti.

No, ipak, nadam se da se onda barem nećeš podati tim porocima. Svakako je dobro za tebe. U najmanju ruku, barem će ti tijelo biti zahvalno, ako ništa više. I roditelji, da. Bit će ponosni na svog ekscelentnog sina. Još samo da postaneš doktor.

Flamma flamma
Ex sole et stellis surrepta
Audacium lux
Amoris ardor
Ut animam liberes
Ut tenebras vincas
Te consecramus
(Zadnja izmena: 08-03-2011 05:13 AM od Keyla.)
08-03-2011 05:10 AM
Anchy123 Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 27
Poruka: #85
Nazalost, meni starci daju da pijem od malena al ne sad nesto puno , neg onako... Znam si kadkad popit rakije, višnjevca tu i tamo vina... to je uvijek tak u pocetku a poslje se neznamo kontrolirat . Al to je tak danas. Plazim seP
08-03-2011 07:09 AM
Unbreakable Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 99
Poruka: #86
Ne pijem. Probala sam nekoliko alkoholnih pića (piva, vina, votke), ni od jednog mi ukus nije odgovarao i nisam tu pronašla neki užitak.
Iako cijelo društvo pije, ja stvarno nemam potrebe za tim, a i dobro dođe i neko trijezan da ih sabere Pokvaren zub

Little things make me happy Smijesak
08-03-2011 07:36 AM
Odgovori 

Verovatno Povezane Teme...
Tema: Autor Odgovora: Pregleda: Zadnja Poruka
  ALKOHOL I TINEJDŽERI-Tanka je linija između zabave i Hitne Metal_MIX 38 10,211 09-03-2011 04:27 AM
Zadnja Poruka: The Trooper
  da li je za dobar provod neophodan alkohol?? 4_you 97 20,812 30-01-2011 07:48 PM
Zadnja Poruka: Queen B

Skoči na Forum: