Odgovori 
Kako da dobijem ovu boju kose?
Medena Odsutan
Sefica

Poruka: 382
Given 0 thank(s) in 0 post(s)
Poruka: #1
Kako da dobijem ovu boju kose?
OK.. makeup je moja stvar.. kosa pa i ne bas.. najcesce mi je zavezana u konjski rep ili ona rascupana pundja..

Treba mi promjena.. hocu da se ofarbam u crveno..ali znam kako je to komplikovana boja.. tj nikad ne ispadne onako kako zelimo.

Prije skoro 2 mjeseca imala sam svijetlo karamel smedju boju i tako odlucila da se ofarbam.. pomjesala sam smedju sa copper crvenom samo

da bi saznala nakon sto sam se vec ofarbala da je greskom u kutiju smedje boja bila stavljena tamno-tamno smedja (ma skoro crna boja)
Rezultat: skoro crna boja kose sa malo crvene..

Sad nakon 2 mjeseca to se vec ispralo i trenutno mi je jos uvjek znatno tamnija smedja boja kose i zelim da dobijem ovu boju

[Slika: 110lpfl.jpg]

Imate li koji savjet za mene? Iako mi je kosa ostecena da li je najbolje da izblijedim pa onda nanesem boju? Da li znate koje su farbe najbolje jer je to ipak crvena boja (ispere se jako brzo)

Help!!!

Ljubim

*** Kod carobnog stapica nije bitna duzina, vec magija ***

Pocela sam pisati blog!!! Inbeetween The Reality
03-07-2009 08:29 PM
Posjeti web stranicu korisnika Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
Morticia Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 128
Poruka: #2
RE: Kako da dobijem ovu boju kose?
Za prelazak u svjetliju boju je potreban izbjeljivac, zato da bolje nemoj riskirati i eksperimentisati, nego odi kod frizerke nek ti ona to odradi.

• The world is full of Kings and Queens
Who blind your eyes and steal your dreams. •
03-07-2009 10:24 PM
Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
mala... Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 98
Poruka: #3
Otiđi kod frizerke. Ja imam smeđu kosu i nedavno sam ju ofarbala u crvenu-sama... oslobodi Bože! Nije ispalo onak kak sam zamišljala... sam ti otiđ kod frizera.

Budi ono što jesi, a ne ono što drugi žele da budeš!
04-07-2009 12:58 AM
eMiNiCa Odsutan
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 449
Poruka: #4
najbolje bi bilo da odes kod frizerke i da im kazes kakvu boju zelis jer one to znaju sta trebaju koristit dok ti mozda ne znas...

ROCK ME
04-07-2009 01:33 AM
Svibanjska noć Odsutan
Pro Maneken-ka

Poruka: 2,614
Poruka: #5
Ja koristim Schwarzkopf poly brilliance i prezadovoljna sam.Iako boja ne ispadne kakvu ocekujem,jer imam tamno smedju kosu,pa dobijem tamno crvenu,probaj sa ovim farbama.
sljedeci put bi htjela nesto ovakvo

http://www.brillance.schwarzkopf.com/upl...Bild_3.png

prekrasna je

a tebi bi preporucila svakako Schwarzkopf Polly Brilliance,imas jos kolekcija ali ova je najbolja.Boje se vrhunske,kosa sjajna.Ja nikad ne radim test koze,a stavljam 2 farbe odjednom.Ako hoces da se boja zadrzi svakako nabavi onu boju u vrecici nakon sto se ofarbas,to je nesto kao krema u boji,ona ce ti zadrzati boju.Eo ja se farbala prije nekoliko mjeseci,onda nakon nekog vremena stavila tu kremu u boji i evo,jos i sad traje.
Ako imas svjetlu kosu onda je lakse preci u svjetlo crvenu,tamnija kosa teze.
Ako te brine kako ces znati kako ce ti ispasti onda gledas na kutiji,odozada imas prikaz pramena kose,i usporedbu sa pramenom kad bi se ofarbala.Neka ti to bude smjernica.Ja se po tome uvijek ravnam i nisam fulala.
Ako te frka odi frizeru,samo napomeni kakvu boju bi htjela jer lakse ce moci onda napraviti prijelaz.
(Zadnja izmena: 04-07-2009 03:03 AM od Svibanjska noć.)
04-07-2009 02:55 AM
Odgovori 

Verovatno Povezane Teme...
Tema: Autor Odgovora: Pregleda: Zadnja Poruka
  Pranje ili sušenje kose? Šta vam je teže? kokica 29 2,419 06-04-2012 11:50 AM
Zadnja Poruka: roSSonera

Skoči na Forum: