Odgovori 
kako postati ---riba---?
the crow Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 45
Given 0 thank(s) in 0 post(s)
Poruka: #1
kako postati ---riba---?
Bila sam sa jednim deckom koga mnog volim u vezi 2 mjeseca i raskinuli smo juce. Kada sam danas izasla na neki koncert,i on je bio tamo-okruzen lijepim,zgodnim...sexy djevojkama. Ja sam slatka,lijepa,ali neznam kako da istaknem onu-zgodnu,sexy stranu? Zelim da budem sexy i privlacna,ali ne da izgledam prosto i jeftino. . . . pisite sta bi ste vi uradile po tom pitanju,kako to da postignem..itd?
05-01-2008 05:19 AM
Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
YasMiAn Nije na vezi
I beliveeeeee I caaaaan fly!

Poruka: 2,029
Poruka: #2
RE: kako postati ---riba---?
Uvjek mozes da izgledas sexy a da ne budes kurva i jeftina...
A mislim ipak da ti to decko radi namjerno da bi te napravio ljubomornom.
Oblaci uske farke, duboke cizme, sa petom. kratke one jake do kukova i et... meni cure obucene tako djeluju veoma sexy...

[Slika: ndt1g7.jpg]

Ne zivim zbog tebe,ne zivim zbog vas, zivim da vidim kako ce se prica zavrsiti.

. Just game!
05-01-2008 06:32 AM
Admir Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 495
Poruka: #3
YasMiAn Piše:Oblaci uske farke, duboke cizme, sa petom. kratke one jake do kukova i et... meni cure obucene tako djeluju veoma sexy...

jahhh...LOL
mislim slazem se sa ovim misljenjem...Pokvaren zub

stisni sake, stisni zube budi sto jesi pokazi sto znas
05-01-2008 08:33 AM
Ajlich Nije na vezi
Pro Maneken-ka

Poruka: 1,717
Poruka: #4
ovako.. posto je zima.. znaci uske, skroz pripijene farmerke uz tijelo, cizme duboke, i trebale bi imati bar malu petu..Wink onda maice isto tako pripijene uz tijelo.. sminka ne previse napadna, ali mora biti sminke.. onda jakna.. imas onih finih kaputica koji imaju neki kais ili se vezu.. sigurno si vidjela ness takvo na izlozima.. ili one kratke jaknice.. i jos nesto sto je vazno.. hodanje.. nesmijes hodati kao muskarac ili nes takvo.. sad ti neznam bas objasniti kakav hod treba biti.. ali eto, nadam se da sam bar malo pomogla..

a zapamti ovo >>> NIKO NIJE VRIJEDAN TOGA DA SE TI MIJENJAS ZBOG TE OSOBE, NAJVAZNIJE JE DA BUDES ONO STO TI SVARNO JESI<<< ali, jbg, znam da me neces poslusati...

u svakom slucaju sretno, nadam se da ces vratiti tog momka..Wink
05-01-2008 08:57 AM
Ujedam Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 407
Poruka: #5
Ocean_Soul Piše:Kako postati riba?? Sokiran Pa... valjda tako sto nabavis skrge, peraja, krljusti... Ljudi postaju gusteri, tigrovi, sto i ti ne bi mogla bit riba... Valjda ima operacija i za to. Mislim se

...

Bah... to je tako JADNO. Oblacit se na neki nacin samo da nekom udovoljis...
Hvala bogu pa mene moj voli takvu kakva jesam... I da me ne voli, bolje da ja budem ja, a ne neki ideal nekom papku, koji me ne bi znao cijenit kao osobu. Hodala ja kao musko ili ne, ponasala se ja kao musko ili ne, jos da se oblacim ko da je ljeto usred zime?? Ma daj.
A i tesko je da nekog mozes zavolit u samo 2 mjeseca. I zasto bi ga htjela nazad?? Fuj, ja bi to stapom tjerala od sebe.
Imaj malo dostojanstva...

Tuzna Sto ne zivis u Bihacu. 1000 puta sam se slozio sa tvojim misljenjem. Tacno me zadivis razmisljanjem, ja prije pola sata mislio napisati "ne treba se oblaciti da se udovolji nekom", ali sam imao posla nekog.
05-01-2008 09:49 AM
ljepotica bez zvijeri Nije na vezi
Pro Maneken-ka

Poruka: 1,429
Poruka: #6
Zašto se mijenjati zbog jedne osobe??
Nemoj!!
Nađi si drugog koji će te voljeti takvu kakva jesi..Poslušaj me!Wink

**To ti je moje mišljenje** Wink

A ako baš hoćeš da se promjeniš,primijeni ono Ajlino..ali ja ti to ne bih preporučilaWink..ipak....

[Slika: mb0ac4.jpg]

My secret combination
It 's a mystery for you
Use your imagination
I 'm not easy but I 'm true
05-01-2008 09:04 PM
YasMiAn Nije na vezi
I beliveeeeee I caaaaan fly!

Poruka: 2,029
Poruka: #7
Ja se godinama pitam isto kao ti kako cu da postanem riba odnosno ja se vise pitam kako da postanem zensko.??
Za mene koja je uvjek provodila vrjeme sa ocem normalno je hodati kao musko, pljuvati a da pritom ono povuces sve iz sebe. Rokcat kad se smijem. Trcat za loptom dje je god vidim i slicno...
Al prije godinu dana sam skontala zasto da se ja mjenjam kada sam ja posebna. Stalno radim ono sto ocu. Ne obazirem se vise jesam u trenerci ili minicu. Ocu da me muskarac i ostali vole onakvom kakva jesam. Zasto da se ja mjenjam nakon 12 godina. Ako ja citav zivot se ponasam ko musko zasto sad odjednom da postanem neko i nesto.
A tebi curo fali samopouzdanja, jer vidim da nemas ga, riba ces postat tek onda kada sebi u glavi kazes da si riba, pa bila ti u trenerci ili u uskim farkama. Moras da igras onako kako tvoj mozak svira a ne onako kako taj decko svira. Ti si se njemu svidila onakva kakva jesi zato ej i posao sa tobom, a te fufe sto su tada bile da njim su samo dokaz da te voli, jer ljubomora cini cuda.

[Slika: ndt1g7.jpg]

Ne zivim zbog tebe,ne zivim zbog vas, zivim da vidim kako ce se prica zavrsiti.

. Just game!
05-01-2008 10:06 PM
jask0 Nije na vezi
čelična ruka

Poruka: 1,312
Poruka: #8
YasMiAn Piše:Ja se godinama pitam isto kao ti kako cu da postanem riba odnosno ja se vise pitam kako da postanem zensko.??
Za mene koja je uvjek provodila vrjeme sa ocem normalno je hodati kao musko, pljuvati a da pritom ono povuces sve iz sebe. Rokcat kad se smijem. Trcat za loptom dje je god vidim i slicno...
Al prije godinu dana sam skontala zasto da se ja mjenjam kada sam ja posebna. Stalno radim ono sto ocu. Ne obazirem se vise jesam u trenerci ili minicu. Ocu da me muskarac i ostali vole onakvom kakva jesam. Zasto da se ja mjenjam nakon 12 godina. Ako ja citav zivot se ponasam ko musko zasto sad odjednom da postanem neko i nesto.
A tebi curo fali samopouzdanja, jer vidim da nemas ga, riba ces postat tek onda kada sebi u glavi kazes da si riba, pa bila ti u trenerci ili u uskim farkama. Moras da igras onako kako tvoj mozak svira a ne onako kako taj decko svira. Ti si se njemu svidila onakva kakva jesi zato ej i posao sa tobom, a te fufe sto su tada bile da njim su samo dokaz da te voli, jer ljubomora cini cuda.

najpametniji odgovor do sada,brao dzezmin,jako pametno razmishljash(imenjakinjo) BravoooPokvaren zubSmijesak

Ja mogu, ja hoću, ja imam moderatora.
05-01-2008 10:55 PM
SanZy Nije na vezi
stvaram novi svijet*

Poruka: 1,401
Poruka: #9
^^svaka cast Smijesak
05-01-2008 11:21 PM
Luvgalz Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 114
Poruka: #10
Nezz...mozda da pokusas sa nekim swojim talentom...npr. da pleses ili tako nesto...ala zavodjenje samo ne kurvanjski...

[Slika: 191205353891jy3.png]
06-01-2008 12:32 AM
Odgovori 

Skoči na Forum: