Tema je Zatvorena 
Moda za pokrivene zene
amela Nije na vezi
Teen prolaznik

Poruka: 3
Given 0 thank(s) in 0 post(s)
Poruka: #181
RE: moda za pokrivene zene
bas je lijepo vidjet pokrivenu djevojku...i ja sam se pokrila...najprije sam mislila kako cu moram se mnogo toga odreci...ali kasnije sve su te sumnje otklonjene i osjecam se super...
03-10-2008 05:26 AM
Pronađi sve korisnikove poruke
Werde Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 256
Poruka: #182
Vec je ranije bilo rijeci o razlozima pokrivanja. Silovanja u Srebrenici i Iranu se nisu desila pod normalnim okolnostima, tako je je smijesno uzimati to za primjer. Kada prodje djevojka u dugoj suknji, i djevojka u nekim "hot hlacicama", logicno je koja ce privuci paznju i "uzbuditi" eventualnog silovatelja.
I vise mi je muka od bombardovanja pokrivenih zena na ovom forumu. Normalno je kada muskarac oblaci zensku odjecu, sminka se, kada dijete od 15-ak godina origija, kada djevojcica od 15-tak godina sumnja da je trudna; ali je takooooooooooooo nenormalno biti pokriven!Muti mi se Tolerancija na nivou. Svaka cast! Znaci svako sto nije kao "ja", svako ko je drukciji od "ja", i svako ko se ne svidja mome "ja"; ispod je tog "ja", manje vrijedan.

Svi smo mi zvijezde reality show-a,
Zato, dusho, stisni zube; jer bitna je lova...
(Zadnja izmena: 04-10-2008 04:03 AM od Werde.)
04-10-2008 04:02 AM
belaj djevojčica Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 101
Poruka: #183
mi imamo u razredu jednu pokrivenu,i ni s kim se ne druzi...poremecena mala,kad je prozovu da odg samo pocme plakat (meni to vishe lici na emo)...ja licno ne idem na vjeronauku jer sam prosle godine umal bila izbacena zato sto sam bila protiv pokrivanja...i javno sam iznosila svoj stav...
za mene su pokrivene zene totalno poremecene,bog im nije podario tijelo za sakrivanje vec za pokazivanje,fine lijepe zene bez nekih poremecaja na svome tijelu i sakrivaju se iza nekih ogrtaca!!
wtf?!

Tell me what do you see?
Yes, I've lost my mind

Will I ever be free?
Have I crossed the line?
04-10-2008 07:18 AM
Werde Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: #184
Wowww, koja si ti faca... Zamisli, izbacili je jer se bori za svoje misljenje! Svaka cast! Pravo si "cool":W
Sto se tice prikrivanja ljepote, postedi nas gluposti. Ako si "glupa", "tipicna bezveznakinja" i ne bas lijepa -ma gola da hodas niko te nece fermati ni 5 para. Ako je cura lijepa, ima nesto u sebi-u vrecu je obuci, i dalje ce momci oblijetati okolo.

PS: Malo vidi semantiku rijeci "poremecaj", pa je onda pocni upotrebljavatiMuti mi se

04-10-2008 05:03 PM
DAJANA Nije na vezi
Banovan-a

Poruka: 300
Poruka: #185
Ocean Soul jesi li ti bolesna ili sta. Na svakoj temi pominjes rat, to jest sta se desilo Bosancima u ratu. Dosadna si vise. Ovo je tema za pokrivene zene a ne o Srebrenici.

Bas ce neko da siluje umotanu zenu.....hahaha, ako joj je sudjeno pa da je u ne znam ni ja cemu silovace je.

Ne svidja mi se ta moda, nikada ne bih obukla to na sebe. Uplasim se kada vidim nekoga skroz umotanog na ulici, oni sto im je sve umotano sem ociju.....izgledaju ocajno.
04-10-2008 06:38 PM
Werde Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: #186
Dajana, hajd procitaj svoje komentare i gluposti koje valjas, pa ces vidjeti sta znaci rijec "ocajno" Wink

04-10-2008 08:13 PM
Shadowboxer Nije na vezi
*in a world of my own*

Poruka: 3,071
Poruka: #187
Ja sam danas na faksu vidjela jednu djevojku, iz Sudana je i zabradjena. Nosila je duks gore, jel protiv pravila to, ili mora u ono 'tradicionalno' da ide?

Life shrinks or expands in proportion to one's courage.
04-10-2008 08:37 PM
Shadowboxer Nije na vezi
*in a world of my own*

Poruka: 3,071
Poruka: #188
Pa jes..Ovoj je bas duks bio sladak. LOL

Life shrinks or expands in proportion to one's courage.
04-10-2008 08:45 PM
queen_coccinella Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 92
Poruka: #189
(04-10-2008 08:37 PM)Shadowboxer Piše:  Ja sam danas na faksu vidjela jednu djevojku, iz Sudana je i zabradjena. Nosila je duks gore, jel protiv pravila to, ili mora u ono 'tradicionalno' da ide?

pa pokrivena djevojka moze nositi duks, sasvim normalno...SmijesakPeace
nis neobicno....Smijesak
(04-10-2008 06:38 PM)DAJANA Piše:  Ocean Soul jesi li ti bolesna ili sta. Na svakoj temi pominjes rat, to jest sta se desilo Bosancima u ratu. Dosadna si vise. Ovo je tema za pokrivene zene a ne o Srebrenici.

Bas ce neko da siluje umotanu zenu.....hahaha, ako joj je sudjeno pa da je u ne znam ni ja cemu silovace je.

Ne svidja mi se ta moda, nikada ne bih obukla to na sebe. Uplasim se kada vidim nekoga skroz umotanog na ulici, oni sto im je sve umotano sem ociju.....izgledaju ocajno.

curo, tvoji postovi(komentari) su ocajni, ako cemo vec pricati o tome...Muti mi seMislim se

...bila sam umišljena, a sad sam SAVRŠENA...
(Zadnja izmena: 05-10-2008 06:47 AM od queen_coccinella.)
05-10-2008 06:42 AM
belaj djevojčica Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 101
Poruka: #190
(04-10-2008 05:03 PM)Werde Piše:  Wowww, koja si ti faca... Zamisli, izbacili je jer se bori za svoje misljenje! Svaka cast! Pravo si "cool":W
Sto se tice prikrivanja ljepote, postedi nas gluposti. Ako si "glupa", "tipicna bezveznakinja" i ne bas lijepa -ma gola da hodas niko te nece fermati ni 5 para. Ako je cura lijepa, ima nesto u sebi-u vrecu je obuci, i dalje ce momci oblijetati okolo.

PS: Malo vidi semantiku rijeci "poremecaj", pa je onda pocni upotrebljavatiMuti mi se

nisam rekla da su me izbacili vec sam rekla umal,jer sam udarila bas jednu takvu koja je bila za to da se svi pobulimo i da zivimo sretno do kraja zivota. pa ak nisu ruzne te zene sto se skrivaju iza tih ogrtaca zasto se dodjavola skrivaju? jel to one imaju nesto sto mi nemamo? i tako jadno izgledaju,niti na kupanje ne mogo otici ko normalan insan i josh moraju bit' ispod onih plahtica cijelo ljeto..hahah mozda su svi kolektivno mazohisti xD i da to je po meni poremecaj,izgleda samo ti nemas pojma sto ovdje znaci poremecaj... i zato dusha nastavi sutjeti...

Tell me what do you see?
Yes, I've lost my mind

Will I ever be free?
Have I crossed the line?
05-10-2008 07:32 AM
Tema je Zatvorena 

Verovatno Povezane Teme...
Tema: Autor Odgovora: Pregleda: Zadnja Poruka
  Gothic moda Slayer 233 72,883 06-04-2012 12:14 AM
Zadnja Poruka: S.T.A.L.K.E.R.
  Armani i DiG moda eMiNiCa 14 4,028 18-08-2009 02:39 AM