Tema je Zatvorena 
Moda za pokrivene zene
SanZy Nije na vezi
stvaram novi svijet*

Poruka: 1,401
Given 0 thank(s) in 0 post(s)
Poruka: #41
RE: moda za pokrivene zene
curice ajd malo smiri inace ces bit odstranjena sa foruma.
Cujes li ti sebe?
Cuj ako obuce kratku suknju odma ce je napast i ona je nemoralna.fakat lupas gluposti.
znaci sta sad svi trebamo bit pokrivene?Muti mi se
I sto kaze nice baby znas li ti kakvih kucki ima a pokrivenih...narocito je postao trend zadnjih godina da se pokrivaju one koje su prije toga prosle kroz ruke desetine momaka...znam jer imam jednu takvu u porodici...kurva bila prije 5 godina pa se udala sad se pokrila aman ne da musku da joj pridje.
Ja postujem to sto si ti pokrivena...muslimanka sam al ne vidim potrebu da se pokrivam.Oblacim se kako mi se oblaci a niko me nikada nije nazvao pogrdnim imenom. dal ce te neko zvat p**** ili kurvom ne zavisi od tvog odjevanja vec od tvog ponasanja...
I molim te kao moderator da prekines vrijedjati druge inace ces dobit ban pa negdje drugo prosipaj svoje ideologije
17-01-2008 02:13 AM
Pronađi sve korisnikove poruke
curica Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 8
Poruka: #42
SanZy Piše:curice ajd malo smiri inace ces bit odstranjena sa foruma.
Cujes li ti sebe?
Cuj ako obuce kratku suknju odma ce je napast i ona je nemoralna.fakat lupas gluposti.
znaci sta sad svi trebamo bit pokrivene?Muti mi se
I sto kaze nice baby znas li ti kakvih kucki ima a pokrivenih...narocito je postao trend zadnjih godina da se pokrivaju one koje su prije toga prosle kroz ruke desetine momaka...znam jer imam jednu takvu u porodici...kurva bila prije 5 godina pa se udala sad se pokrila aman ne da musku da joj pridje.
Ja postujem to sto si ti pokrivena...muslimanka sam al ne vidim potrebu da se pokrivam.Oblacim se kako mi se oblaci a niko me nikada nije nazvao pogrdnim imenom. dal ce te neko zvat p**** ili kurvom ne zavisi od tvog odjevanja vec od tvog ponasanja...
I molim te kao moderator da prekines vrijedjati druge inace ces dobit ban pa negdje drugo prosipaj svoje ideologije

ovako prvo mislim da nisam nikoga vrijedjala,Boze sacuvaj,nisam takva,samo iznosim svoje misljenje a ako nekom ono ne odgovara pa se tako uvrijedio izvinjavam se stvarno,ali forum i jeste da se iznese svoje misljenje,ne? a vi ste te znate ko je rekao da pokrivena moze biti k...,zar nije to vrijedjanje.a vjeruj ja sam jednom prosla gradom u stiklama a jedan me je nazvao k....,a nije me znao niti ko sam ni kako se ponasam,znaci da ipak muskarci nesto zakljucuju po oblacanju,moze to biti i pogresno kao u mom slucaju ali ipak znaci da im znaci nesto to oblacenje,mislite sta hocete,ja vam samo pokusavam otvoriti malo oci,podijeliti svoje iskustvo i misljenje sa vama i reci kako sam sad sretna kao pokrivena djevojka,sigurno puno sretnija nego prije...
19-01-2008 01:44 AM
Hairspray_Queen Nije na vezi
*Dotična*

Poruka: 561
Poruka: #43
curica Piše:ovako prvo mislim da nisam nikoga vrijedjala,Boze sacuvaj,nisam takva,samo iznosim svoje misljenje a ako nekom ono ne odgovara pa se tako uvrijedio izvinjavam se stvarno,ali forum i jeste da se iznese svoje misljenje,ne? a vi ste te znate ko je rekao da pokrivena moze biti k...,zar nije to vrijedjanje.a vjeruj ja sam jednom prosla gradom u stiklama a jedan me je nazvao k....,a nije me znao niti ko sam ni kako se ponasam,znaci da ipak muskarci nesto zakljucuju po oblacanju,moze to biti i pogresno kao u mom slucaju ali ipak znaci da im znaci nesto to oblacenje,mislite sta hocete,ja vam samo pokusavam otvoriti malo oci,podijeliti svoje iskustvo i misljenje sa vama i reci kako sam sad sretna kao pokrivena djevojka,sigurno puno sretnija nego prije...

Hm, zbog stikli ti rekao da si k**** ?!? Muti mi se
I to samo jedan jedini? Muti mi se
Eh, pa kad bi se ljudi vrednovali zbog pojedinca..pa gdje bismo svi zavrsili...
19-01-2008 01:49 AM
jask0 Nije na vezi
čelična ruka

Poruka: 1,312
Poruka: #44
ovako curice,odma da ti kazem,ja kao prilicno religiozna osoba,protiv pokrivanja cura nemam nista,sta vise,to je jakko pozitivno,ali tesko je biti 100% cisto izvorni musliman,danas,u bosni,ne kazem da nije moguce,ali je jako jako tesko.a ja nevidim nista lose ni u curi koja jeste religiozna,a oblaci se normalno,nista sto previse otkriva...
i odsada obrati paznju na svoje izrazavanje,jer je vrijedjanje clanova kaznjivo,da se % banna nebi digao josh

Ja mogu, ja hoću, ja imam moderatora.
19-01-2008 02:47 AM
curica Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 8
Poruka: #45
jask0 Piše:ovako curice,odma da ti kazem,ja kao prilicno religiozna osoba,protiv pokrivanja cura nemam nista,sta vise,to je jakko pozitivno,ali tesko je biti 100% cisto izvorni musliman,danas,u bosni,ne kazem da nije moguce,ali je jako jako tesko.a ja nevidim nista lose ni u curi koja jeste religiozna,a oblaci se normalno,nista sto previse otkriva...
i odsada obrati paznju na svoje izrazavanje,jer je vrijedjanje clanova kaznjivo,da se % banna nebi digao josh

STA VAM JE LJUDI NISAM NIKOGA VRIJEDJALA,DALEKO OD TOGA,PO BOGU CIVILIZOVANA SAM ZNAM NORMALNO DISKUTOVATI,A NE VIDIM NI JA NISTA LOSE U CURI KOJA SE NORMALNO KULTURNO OBLACI,ALI MI SKPORO DA I NISMO PRICALI O TAKVIMA VEC O MARAMI I SUKNJI DUGOJ I DEKOLTIRANOJ MAJICI I KRATKOJ SUKNJICI,E TIO SU DVIJE KRAJNOSTI!
21-01-2008 12:57 AM
blood_mistake Odsutan
Teen Maneken-ka

Poruka: 676
Poruka: #46
men je osobno glupo vidit zabunkiranu zenu u te marame...postujem svaciju vjeru...daleko od toga...al mislim da ono ako jedna nosi maramu a ova druga ne,da nije veci vjernik od ove sto ne nosi maramu...
a i mislim da danas minice i dekolte majice po ljeti nisu nista strasno...ipak 21. je stoljece...

[Slika: 57085587.jpg]

...If a man has been his mother’s undisputed darling he retains throughout life the triumphant feeling, the confidence in success, which not seldom brings actual success along with it....
02-03-2008 12:14 AM
Svibanjska noć Odsutan
Pro Maneken-ka

Poruka: 2,614
Poruka: #47
meni je totalno bezveze vidjeti djevojku zabundanu u sve te krpe i marame na glavi i da joj se ne vidi ni jedan komad tjela to mi je malo bezveze zapravo i puno previse bezveze.Covjece pa nismo u nekoj zemlji dje se moramo tako oblaciti ili u nekom dobu dje je nalozeno takvo oblacenje i nikakvo vise.to mi je totalno bezveze a u danasnje vrijeme i prestaromodno.
02-03-2008 03:33 AM
Svibanjska noć Odsutan
Pro Maneken-ka

Poruka: #48
ok,ja ne zivim u bosni i neznam kako je to sad zivjeti tamo pod tim pravilima ali meni je grozno vodjeti zabundiranu zensku od glave do pete sa maramom na glavi i nekim opancima dole na nogama.Neki dan sam srela jednu stariju zensku u gradu bila je zabundirana znaci nije odavde i na nogama je imala kao neke staromodne papuce ili sta je to vec neznam ni ja sta.I uopce nije izgledala nimalo privlacno.Nemam nista protiv akvih ljudi i ne mislim nista ruzno o njima ali taj stil u danasnjem svijetu i dobu mi je pomalo neprihvatljiv.
02-03-2008 03:51 AM
Svibanjska noć Odsutan
Pro Maneken-ka

Poruka: #49
mene jedino zanima da ova cura sta ce se pokriti da mi kaze kako ce se ona kupati u pokrivenom kupacem kostimu?Oces li se ti uopce kupati ili ces se samo izlezavati na plazi i gledati u druge ljude kako se kupaju?Ne kuzim kako ces takva pokrivena doci na plazu.I sta,suncat ces se takva zabundana u te krpe i onda se cudit sta nisi pocrnila?Mislim ono,malo mi je sve to cudno.Oprosti ali te ne razumijem.Ne vidim smisao tog kupaceg kostima ako se ne namjeravas kupati u njemu ili sta ja znam
09-03-2008 03:30 AM
~k!k€~ Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 247
Poruka: #50
Meni se ovo bas i ne svidja.Mislim to je njihov ukus,ako to vole vole, ovo je samo komentar na tu modu i neka tako zavijene budu.Sta cu im ja.Ove vjencanice super inspiracija za mumiju.

I'm nobody's girl
No boy's gonna tell me what to do
I'm nobody's girl
Don't treat me like I belong to you

|| You want a piece of me ||
10-03-2008 06:14 AM
Tema je Zatvorena 

Verovatno Povezane Teme...
Tema: Autor Odgovora: Pregleda: Zadnja Poruka
  Gothic moda Slayer 233 71,873 06-04-2012 12:14 AM
Zadnja Poruka: S.T.A.L.K.E.R.