Teen Forum
Moda za pokrivene zene - Verzija za Štampu

+- Teen Forum (http://www.teen.ba/forum)
+-- Forum: Ljepota i zdravlje (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Forum: Moda (/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Tema: Moda za pokrivene zene (/showthread.php?tid=417)

Moda za pokrivene zene - ~azrix~ - 24-09-2007 09:11 AM

evo da vidim sta mislite o modi za pokrivene djevojke i zene...

[Slika: 0531973500zj1.th.jpg]

[Slika: 35tf8.jpg]
By azrix

[Slika: 87pl8.jpg]
By azrix

[Slika: 88js7.jpg]
By azrix

[Slika: 417rf1.th.jpg]

[Slika: 485jt4.jpg]
By azrix

[Slika: 670ch9.th.jpg]

[Slika: bala102653x482xn7.th.jpg]

[Slika: bala23632x485oa9.th.jpg]

[Slika: islamicfashionsf0.jpg]
By azrix

pa eto sta mislite????

RE: moda za pokrivene zene - YasMiAn - 25-09-2007 09:30 PM

Pa cool je ono ima dobre odjece...al ja se nikad nebi prekrila...ono sal i ne smijes kratke rukave itd..a vakk je ljepo vidit na nekom

RE: moda za pokrivene zene - Ajlich - 26-09-2007 02:12 AM

ma ima dobre odjece, al mislim da vec ko se pokrije da toj zeni nimalo nije stalo do mode i ostalog....

RE: moda za pokrivene zene - ~azrix~ - 26-09-2007 03:30 AM

ja cu se pokrit uskoro i meni je stalo do mode...bas je meni lijepa moda za pokrivene djevojke...meni je to suuuuper..mislim da sam prelijepa za one kratke suknjice gdje me svako smatra ****...al hajde kako god

RE: moda za pokrivene zene - Emma - 26-09-2007 05:22 AM

zato sto ti zelis ces se pokriti ? meni je to na neki nacin zaista degradiranje zena... al okej.. lijepo je vidjeti pokrivenu zenu/djevojku koja se oblaci moderno.. i skladno.... svak ima svoj ukus..

RE: moda za pokrivene zene - Ajlich - 26-09-2007 06:16 AM

ma jest sve to fino vidjet, ali ja se nikad nebi pokrila....
jednostavno hocu da se sto vise zabavim na sto bolji nacin, a da se pokrijem morala bih se mnogocega odreci....
ali ako ti to hoces i volis podrzajem te.....

RE: moda za pokrivene zene - ~azrix~ - 26-09-2007 08:56 AM

ja to zbog sebe i hocu..niko me ne tjera nit sam primorana na to s bilo cije strane..meni se to svidja i nekako mi je logicno da se na taj nacin bolje prodje sto se tice ovih stvari koje danas haraju svijetom..ali kako god...svako ima svoj ukus zar ne LOL...nije ni ovo lahko ali cvrst je onaj ko se na to odluci

RE: moda za pokrivene zene - ines668 - 26-09-2007 12:18 PM

ne pokriwam se.. nekak se normalno obblacim...ali owo izgleda ok...

RE: moda za pokrivene zene - DAJANA - 27-09-2007 12:38 AM

Meni se ne svidja ta "moda", ali svako ima pravo da se oblaci kako god hoce.
Ja vise volim da vidim lepo obucene zene, seksipilne, u suknjice, suknje, sandalice, sa lepim frizurama.

RE: moda za pokrivene zene - Rocket Queen - 29-09-2007 12:27 PM

Meni to fino vidjeti na starijoj zeni koja ima muza i djecu i to pa hajd.Ali po mom misljenju meni to nekako previse za cure,mislim ne moras sad gola hodati po gradu ali normala.Ja na primijer ne volim suknje,haljine i sve to tako.Najvise u farmerkama(ljeti u sorcevima) i eto.To nije provokacija a ne moras se skroz prekriti.A azrix sta kad pokrivene zene idu na kupanje/plazu?I da meni se najvise svidja ona druga kombinacija...