Tema je Zatvorena 
Seks sa 15 godina
Ajlich Nije na vezi
Pro Maneken-ka

Poruka: 1,717
Given 0 thank(s) in 0 post(s)
Poruka: #1
Seks sa 15 godina
Ok, da vidim sta vi mislite o ovome....

Za mene je jos rano, ali nekazem sad da cu se cuvati do braka...

... ali imam frendicu koja je isla samnom u razred i na ljetnom kampu je u 4 dana upoznala nekog momka i izgubila nevinost s njim.... i nikad ga u zivotu vise nece vidjeti....
za mene je to cista luudost... to mi puno znachi...

Rekao je tiho nemoj da te iznenadi, protiv nase ljubavi se carsija da radi,
rekao je tiho nemoj da te iznenadi, protiv nase ljubavi ce svi!
09-09-2007 10:14 PM
Pronađi sve korisnikove poruke
Narina Odsutan
..Jolie mannequin, La petite..

Poruka: 2,367
Poruka: #2
RE: Seks sa 15 godina
eh.. i po mom nekom shvatanju je to rano ali danas ti je sve to normalno kao da se boje da ce zakasniti s necim.. s 15 godina fizicki osoba nije dovoljno razvijena.. tu je jos uvijek cijelo tijelo i funkcije u razvoju.. no nekima taj prvi seksualni odnos ili ti ga prvi put znaci vise nekom opet manje.. nekim i predstavlja posebno zadovoljstvo sa nekim tako reci potpunim strancem to "obaviti" i ajmo dalje.. dok neki cekaju pravu osobu, pravi trenutak.. sve zavisi od osobe do osobe, karakternih osobina i ostalih stvari.. samo znam da ne valja to sto sve mladji i mladji stupaju u njima sasvim nepoznate stvari pa kad nastane neki problem (tipa trudnoca ili SPI) onda kukaju i bla bla..

zapamtite da kad god to uradite nije kasno i nikad necete zakasniti sa tim.. nebitno ko je to vec uradio i sa koliko godina, te ne dozvolite da ikad iko vrsi pritisak na vas po ovom pitanju, jer dobra stara poslovica kaze : poslije je*anja nema kajanja.. sorry sto je jedna rijec prosta ali nisam ja pisala poslovicu Pokvaren zub

~ Budite sretni bez razloga, kao dijete. Problem je, ako ste sretni sa razlogom, taj isti razlog moze vam biti oduzet.
09-09-2007 10:24 PM
jask0 Nije na vezi
čelična ruka

Poruka: 1,312
Poruka: #3
Narina Piše:eh.. i po mom nekom shvatanju je to rano ali danas ti je sve to normalno kao da se boje da ce zakasniti s necim.. s 15 godina fizicki osoba nije dovoljno razvijena.. tu je jos uvijek cijelo tijelo i funkcije u razvoju.. no nekima taj prvi seksualni odnos ili ti ga prvi put znaci vise nekom opet manje.. nekim i predstavlja posebno zadovoljstvo sa nekim tako reci potpunim strancem to "obaviti" i ajmo dalje.. dok neki cekaju pravu osobu, pravi trenutak.. sve zavisi od osobe do osobe, karakternih osobina i ostalih stvari.. samo znam da ne valja to sto sve mladji i mladji stupaju u njima sasvim nepoznate stvari pa kad nastane neki problem (tipa trudnoca ili SPI) onda kukaju i bla bla..

zapamtite da kad god to uradite nije kasno i nikad necete zakasniti sa tim.. nebitno ko je to vec uradio i sa koliko godina, te ne dozvolite da ikad iko vrsi pritisak na vas po ovom pitanju, jer dobra stara poslovica kaze : poslije je*anja nema kajanja.. sorry sto je jedna rijec prosta ali nisam ja pisala poslovicu Pokvaren zub
potpisujem

bash ce mi zena u politicare Fletrovanje

Ja mogu, ja hoću, ja imam moderatora.
09-09-2007 10:50 PM
meryy Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 104
Poruka: #4
ako niste znali sad je legalno spavati sa djevojcicom od 14 godina...
a to sto je uradila tvoja drugarica kostat ce je...tek kad skonta sta je uradila uhvatit ce se za glavuLOL

I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don’t believe it makes me real
I thought it’d be easy
But no one believes me
I meant all the things I said...
10-09-2007 12:13 AM
Narina Odsutan
..Jolie mannequin, La petite..

Poruka: 2,367
Poruka: #5
meryy ja kad sam to cula prvo nisam mogla vjerovati !! sto je previse, previse je !! mislim da je to ipak previse legalizovati odnose sa djevojcicama od 14 godina.. kuda ovaj svijet ide.. kao sto vec rekoh, neko sa 14-15 godina uopce nije ni fizicki ni psihicki spreman za seksualne odnose.. ali neka..

~ Budite sretni bez razloga, kao dijete. Problem je, ako ste sretni sa razlogom, taj isti razlog moze vam biti oduzet.
10-09-2007 12:18 AM
SanZy Nije na vezi
stvaram novi svijet*

Poruka: 1,401
Poruka: #6
kojih 15? pa danas sa 10 se sexaju
Inace za mene prvi put ne znaci nesto hajd mujo udri pa da se ja kupimPokvaren zub
To kad se i desi mora bit posebnoSmijesak Sa nekim koga cu ja fakat voliti toliko da budem spremna na to...
I da, imam skoro 19 godina i ponosna sam na sebe sto nisam jos ni s kim spavalaSmijesak

Jer da sam to uradila... ne bih sebi to oprostila jer nije bio nijedan vrijedan te male stvarcice koja meni znaci previseSmijesak
10-09-2007 12:22 AM
YasMiAn Nije na vezi
I beliveeeeee I caaaaan fly!

Poruka: 2,029
Poruka: #7
Sa 15 god je fkt rano...Aj sa 16 inekako....Al sa 15 je ipak rano to dodje negdje 8 razz...pa neke cure nisu jos ni dobile mengu a ove vamo se ebu...al to ej stvar psihe...Ko oce oce ko nece nece...Potpisujem sto je sany rekla..Ipak to ej stvar koje ces se sjecati citav zivot...

[Slika: ndt1g7.jpg]

Ne zivim zbog tebe,ne zivim zbog vas, zivim da vidim kako ce se prica zavrsiti.

. Just game!
10-09-2007 02:14 AM
BOY_Doboj Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 77
Poruka: #8
kakva komentar dati na ovu temu???
neko to uradi sa 12 neko sa 18 kad se neko osjeca spremnim on ce to uraditi najbolji primjer tu
ja jos nisam imao svoj prvi put a 9mam skoro 16 godina i iskreno ne osjecam potrebu za tim,tako i moja djevojka iam peting koji je 1000 puta bolji

Samo 4 miliona ljudi ima sreće da živi u Bosni i Hercegovini.....ostali nemjaju tu sreću.........
ali imaju sve ostalo......
10-09-2007 02:19 AM
YasMiAn Nije na vezi
I beliveeeeee I caaaaan fly!

Poruka: 2,029
Poruka: #9
Sada je prenormalno cuti osoba od 12 ima redovne odnose..Ja iskreno nebi nikad...Neke cure ne zele zbog vjerski razloga,neke zbog straha, al ja te nebi nikad bar do 20 godine zbog ponosa...Ne zelim da me u dvadesetoj godini poznaju kao lahku curu...Ne kazem ja da su cure koje to rade sa 15 lahke cure, to je sve vise zelja za necim... Ali treba da se sacuva ponos...Jer svi decki sa 15-16 godina rade to da bi bili in...ONo cim urade trce da kazu frendu koji kaze citavoj skoli, ono stvarno fooj...Al svacije postujem pa tako i od tih cura...

[Slika: ndt1g7.jpg]

Ne zivim zbog tebe,ne zivim zbog vas, zivim da vidim kako ce se prica zavrsiti.

. Just game!
10-09-2007 05:55 AM
inaaa Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 265
Poruka: #10
ljudi... pa ja imam 15 god....
stvarno, rano je... jaaaaako rano