Odgovori 
The Arrivals/dolasci
...cool girl... Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 497
Given 0 thank(s) in 0 post(s)
Poruka: #1
Question The Arrivals/dolasci
Evo interesantan serijal koji se osvrce na danasnje stanje u svijetu, zavjeru masona i politicke elite, njihovo manipulisanje masama i pripremu terena za dolazak dedzala ili antikrista. Stvarno ima dosta interesantnih podataka koji nam otvaraju oci.

Link sa uvodom u serijal (ima pedesetak dijelova ) a postoje verzije na raznim jezicima.
http://www.youtube.com/watch?v=le_ySMrOkFU

Ja sam nabavila Cd cijelog serijala i traje oko osam sati. Gledala sam vise dana. Uglavnom ewo otprilike o cemu objasnjavanju u serijalu:

-kako je pop muzika djavolska. Imaju video snimke na kojima npr: Britney Maddona ili Cristina izvode koncert na sahovnici. Tj. sahovnica predstavlja
spajanje dimenzija i dolazak dedjala.kako su pojedine pjesme stvarno djavolske.tacnije ono sto govore u pjesmi predstavlja djavolsku poruku kao pjesma od Britney -I'm slave for you.
Izgleda kao da pjeva djavolu.Kao najgora je maddona jer se u jednom spotu osim sto pjeva s takvom porukom(sotonskom) pretvara u vrane a kasnije u crnog psa.

-kako nam prodaju proizvode od kojih korist ide za Izrael. npr:vjerovatno ste culi za:STARBUCKS CAFFE. Objasnjavaju kako nije slucajnost da se bas zove starbucks ... Star predsavlja onu zvijezdu na Izraelskoj zastavi a buck sa engleskog prevedeno znaci dolar.

-kako u djeci masoni razvijaju ranu sexualnost. npr: imaju videe pojedinih crtica za djecu gdje ako se bolje pogleda mozete uociti spolne dijelove...
ewo bas se sjecam iz Mala sirena.Na slici je vjestica ona,i iza nje dvorac.a oni fino zaokruzili dio dvorca,tacnije jendu kulu koja je ustvari ona muski spolni organ.
Zatim pokazuju kako ovi sto prave crtice nacrtaju spolne organe,a zatim malo preurede sliku da na to ne podsjeca i stave u crtani.

-kako prave vjersku geometriju. Obelisk predstavlja crnu magiju a u svim velikim gradovima sirom svijeta mozete naci obeliske. (vatikan,london,new york,washington D.C. itd..)

-kako masoni ustvari posjeduju swe najvece kompanije u svijetu i swoje vjerovanje svuda skriveno predstavljaju.

zatim pricaju sta ce se desiti kad antikrist-dedjal dodje na zemlju.Njihov znak je trokut i u njemu oko. To predstavlja dedjala-antikrista.
ima dosta slika gdje su velike muzicke i filmske zvijezde upravo s tim znakom.Mnogo toga...

Malo je tesko za objasniti swe to dok ne pogledate video.
Zanimaju me vasa misljenja.

Ako detaljnije zelite saznati o swemu pogledajte na youtube-u ili na
http://thearrivals.blogspot.com/
dosta toga mozete saznati i na facebooku.Nemozete reci da nema smisla,a ako tako mislite sagledajte cijeli serijal.

eto dobre teme za razgovor,pisite...

Uspeh, novac, karijera, sve to jednog dana prodje...
07-07-2009 12:42 AM
Pronađi sve korisnikove poruke Citiraj ovu poruku u odgovoru
Keyla Odsutan
Pro Maneken-ka

Poruka: 3,099
Poruka: #2
RE: The Arrivals/dolasci
Naivni čopori, lukavi čopori.

Flamma flamma
Ex sole et stellis surrepta
Audacium lux
Amoris ardor
Ut animam liberes
Ut tenebras vincas
Te consecramus
07-07-2009 03:12 AM
arjen Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 43
Poruka: #3
cuo sam za ovo Smijesak
za mene, ovo predstavlja vrhunac fantaziranja na ovom polju. najjednostavnije pitanje koje se namece,jeste: zasto bi ti ,bogati,mocni,uspjesni,inteligentni, vjerovali u to ,i zrtvovali se za taj plan ,kada vec pise u istim tim knjigama , da niko nije jaci i mocniji od boga te da ce svi na kraju otici u pakao ? LOL sto bi se i djavo vracao kad ce ga poraziti bog ,jer je on apsolutan ? LOL
nego, ovo je filovanje primitivaca ,koji su vecina u svakoj religiji,generalizuje se :uspjeh/bogatstvo=satanizam=propast Smijesak
i prolazi to vrlo dobro,jer je odnos glupih i zatucanih,te onih koji su toliko ocajni da obozavaju taj poredak (bice mesto i za njih,njihovo je samo da idu u crkvu/dzamiju,bog ce se pobrinuti da zive kao svi oni kojima zavide,al' na onom svijetu,gdje ce oni biti gazde ) LOL

[Slika: zvdaf6.jpg]
11-05-2010 03:34 AM
Ema Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 458
Poruka: #4
Iz tog svega mogu samo reći da je istina (činjenica) da su Masoni jedna velika sila u svijetu i da upravljaju mnogo čime, kao što su i ostale neformalne grupe (Rotari, Bilderbeška grupa..). Međutim, o njima se jako malo zna, jer su u pitanju "tajne" grupe. Sve u svemu, u ostale navedene gluposti ne vjerujem, jer su prije svega nerealne.

Wish you were here...
Me, oh, my country man,
wish you were here...

I wish you were here...
Don't you know the snow is getting colder?
And I miss you like hell,
And I'm feeling blue...

Il n'y a que les montagnes qui ne se rencontrent jamais.
12-05-2010 11:37 PM
night_whisperer Nije na vezi
Teen Extra Učesnik
**

Poruka: 429
Poruka: #5
Ah koje gluposti.

U cik zore zvizdi voz,njime odlazim u Oz,necu da se vratim..
20-05-2010 11:06 PM
dgscorp Nije na vezi
Teen prolaznik

Poruka: 2
Poruka: #6
slažem se otprilike sa svime što si navela u objašnjenju dolazaka osim u vezi obeliska koji ne moraju predstavljat crnu magiju....obelisk se koristi kao kolektor energije...pitanje je samo je li riječ o dobroj ili zloj energiji. također su kao skupljači energije navedene i crkve i džamije i npr. piramide itd itd.
30-07-2011 02:38 AM
MimoSvijet Nije na vezi
Teen Maneken-ka

Poruka: 780
Poruka: #7
Ma daj bježi.Čitaš o masonima, zbuni te, kasnije čitaš o jezuitima, pa te i to zbuni, sa jedne strane se priča da su iluminati vladajuća sila, sa druge strane nisu, pa onda imućne porodice poput Rotšilda ili Rokfelera predstavljaju vladajuću silu, pa se onda priča da su oni zapravo paravan i na hiljade sličnih sranja.

My point is:bavite se nečim korisnijim, ja nisam, i jedino sam izgubila tonu vremena, a ništa nisam dobila.

I look at people sometimes and think... Really? That's the sperm that won?
30-07-2011 06:57 PM
dgscorp Nije na vezi
Teen prolaznik

Poruka: 2
Poruka: #8
sad si prosvijetljena Bravooo
01-08-2011 01:39 AM
preporoditelj murat Nije na vezi
Teen prolaznik

Poruka: 1
Poruka: #9
ja sam musliman i siguran sam da je ovo istina.
Svjet djina postoji,i napredniji je od nas tristo godina.
U islamu prizivanje djina je zabranjeno i time se izlazi iz vjere.Ja vjerujem ovom serijalu.
Dejjal postoji i on ce doci!!imamo dokaze i u kuranu.
07-10-2012 05:35 PM
Tina Tuck! Nije na vezi
Teen Učesnik
*

Poruka: 54
Poruka: #10
Ja sam puno tražila, istraživala, saznavala o Illuminatima. Jedom sam slučajno naletila na video o tome kako oni sve više upravljaju glazbenom industrijom, isto tako i filmskom.
I vjerujem da postoje, i da su moćna sila u svijetu. Na razne dokaze sam naišla, većinu njih si navela. Koriste se svojim znakovima, koji se ne vide npr. u spotovima, crtićima na prvi pogled [odvojenog vrha piramide s okom (svevidjeće oko koje svime upravlja), pentagrami, rogovi jarca (Befameta), otkriveno oko na slikama pjevača'ica, isto predstavlja to svevidjeće oko ...].
Glavni cilj im je zavladat svijetom, izbrisati sve religije u svijetu, te uspostaviti novu, a to je da svijetom vladaju MOĆ, NOVAC I SLAVA! I to su najbitnije stvari u životu.
Preko glumaca, pjevača... ostvaruju svoje ciljeve, i mladima daju krive idole, npr. Rihanna, ima love, lijepo izgleda, bavi se onim što voli, pjevanjem, ima puno i previše fanova, super joj je život, a ovamo se drogira, pije, vodi 'raspušteni' život, ali nema veze jer ima love.
Slavni su pod njihovim pritiskom rade ono što 'ONI' hoće, samo su lutke kojim netko upravlja, ako ne rade po njihovom, 'ONI' ih se rješe, i mislim da su Illuminati odgovorni za ubojstva slavnih (Michael Jackson, Amy Winehouse, Whitney Houston...)
Pročitala sam sve knjige Dana Browna, koji je u svojoj knjizi 'Anđeli i Demoni' opisao odnos između Illuminata i crkve, koji su u sukobu. To mi je najdraža knjiga koju sam ikad pročitala, i usput preporučujem.
U knjizi 'Digitalna tvrđava' , isto Dana Browna se govori o Masonima.
Mislim da ljudi pojma nemamo tko vodi ovaj svijet zapravo, ni gdje mi idemo... Mislim da ne idemo u pravilnom smijeru...

The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do.

09-01-2013 12:18 PM
Odgovori 

Skoči na Forum: